Pre Game & Live Betting

Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023

Με παιχνίδια κυπέλλου σε Βέλγιο & Δανία

Πέμπτη, Δεκεμβρίου 07, 2023 0

Καλησπέρα σας.Πάμε χαλαρά και σήμερα με μια δυαδούλα pre game απο τα παιχνίδια κυπέλλου.Τα δικά μας τα ελληνικά τα πληρωθήκαμε TELEGRAM (X2 Νικη Βόλου και Παοκ ημίχρονο)

Άντερλεχτ-Σταντάρ Λιέγης  Οι γηπεδούχοι είναι σαφώς ανώτερη ομάδα και λογικά σήμερα θα περάσουν στην επόμενη φάση.Τραγική εκτός έδρας η Σταντάρ Λιέγης που στις τελευταίες της 3/3 εξόδους της όχι απλά χάνει αλλά έχει δεχτεί και έντεκα γκόλ ενώ έχει σκοράρει μόλις ένα.ΑΣΣΟΣ

Φρεντερίτσια-Λίνγμπι Παιχνίδι για την προημητελική φάση στο κύπελλο Δανίας με το παιχνίδι να μήν είναι νοκ αουτ καθώς ακολοθεί ρεβάνς.Μπορεί να τις χωρίζει μια κατηγορία τις δύο ομάδες αλλά θεωρώ οτι είναι στην ίδια δυναμικότητα.Ένα γκόλ πιστεύω θα το βρούν οι γηπεδούχοι GOAL/GOAL με το 1-1 σκορ anytime να έχει πιθανότητες

Καλή τύχη

Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2023

Με δυο επιλογές απο Πρεμιερ Σκωτίας

Τετάρτη, Δεκεμβρίου 06, 2023 0

Καλησπέρα σας.Και Χρόνια Πολλά σε όσους γιοράζουν σήμερα.Χαλαρά θα κινηθώ σήμερα με μια δυαδούλα απο Σκωτία

Σελτικ-Χιμπερνιαν  Η γηπεδούχοι είναι πολύ ανώτερη ομάδα απο τη Χιμπέρνιαν  και θα μπούν απο νωρίς να πιεσουν και να καθαρίσουν το παιχνίδι.OVER 1.5 ημίχρονο  ωραίο είναι και το 2-0 ημίχρονο στο 5.00 αποδοση για ενδεχόμενο cash out

Χαρτς-Ρειντζερς Αρκετά γκόλ βλέπουμε στα μεταξύ τους παιχνίδια.Οι γηπεδούχοι είναι ανεβασμένοι και θα το βρούν ένα γκόλ σίγουρα.GOAL/GOAL .Ίσως να αξίζουν και οι ανατροπές 1/2 ή 2/1 anytime εδω

καλή τύχη

Τρίτη 5 Δεκεμβρίου 2023

Τελευταία αγωνιστική στο κύπελλο Ρουμανίας

Τρίτη, Δεκεμβρίου 05, 2023 0

Καλησπέρα φίλοι μου.Πολύ δυνατή μέρα χθές μιάς και τα παιχνίδια στη Σούπερ Λίγκ τα πληρωθήκαμε και σκόρ αλλά και στο LIVE στο TELEGRAM. Για σήμερα κάθισα έψαξα λίγο το  κύπελλο Ρουμανίας εκεί οπου έχουμε την τελευταία αγωνιστική.Εκεί το κύπελλο είναι χωρισμένο σε τέσσερεις ομίλους και οι δύο πρώτες απο κάθε ομιλο περνάνε στην επόμενη φάση.Πιστεύω θα πληρώσουν και τριάδα αυτά σήμερα...

Κραίοβα-Φαρούλ Κονστάντζα Αδιάφοροι οι φιλοξενούμενοι και χωρίς βαθμό στον όμιλο.Ο άσσος ξεκίνησε απο το 1.60 και πλέον έχει πάρει την κάτω βόλτα...ΑΣΣΟΣ οσοι θέλουν το βάζουν και 1ημίχρονο/1τελικό να ανεβάσουν την απόδοση

Αράντ-Βολουντάρι Εδώ θα γίνει μάχη μιάς και οι γηπεδούχοι με νίκη περνάνε ενώ οι φιλοξενούμενοι ίσως βολευτούν και με ισσοπαλία.Θεωρώ το συγκεκριμένο παιχνίδι ξεκινάει απο 1-1 σκόρ anytime.Το GOAL/GOAL πληρώνει 2.00 και σίγουρα αξίζουν και οι ανατροπές anytime στο 11.00 και 15.00 απόδοση εδώ

Τουνάρι-Γκόρια Μπουζάου Εδώ πιστεύω μπορεί να δούμε την έκπληξη γιατί ακόμα και με νίκη οι φιλοξενούμενοι δέν είναι στο χέρι τους η πρόκριση εξαρτώνται απο το αποτέλεσμα της Βολουντάρι.Επίσης μάλλον δέν τους ενδιαφέρει και πολύ το κύπελλο γιατί στο πρωτάθλημα θέλουν να μπούν εξάδα και απο κάτω την διεκδικούν 6-7 ομάδες ακόμα..Το 1Χ στο 2.20  ενώ αξία έχει και ο άσσος που ξεκινάει απο το 5.50!

Καιζερσλάουτερν-Νυρεμβέργη Σε πολύ κακή κατάσταση και οι δύο ομάδες προερχονται απο βαριές ήττες στο πρωτάθλημα η γηπεδούχοι έφαγαν τεσσάρα και η Νυρεμβέργη πεντάρα .Οι γηπεδούχοι θα έχουν νέο προπονητή τον Δημήτρη Γραμμόζη σήμερα.Πιστεύω θα δώσουν βάση στις άμυνες σήμερα και ίσως να μήν ξεφύγει το σκόρ .Με ρίσκο UNDER 2.5 που πληρώνει καλά όμως 2.10 προς την ισσοπαλία το βλέπω και σκόρ 1-1

Καλή τύχη

Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου 2023

Με ένα τρελό σενάριο στην Τούμπα που πληρώνει 50.00 αποδοση!

Δευτέρα, Δεκεμβρίου 04, 2023 0

Καλησπέρα σας.Με δύο αγώνες ολοκληρώνεται η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκ και με αυτά θα ασχοληθώ σήμερα...

ΠΑΟΚ-ΛΑΜΙΑ Τρομερός ο Πάοκ για ακόμα ένα παιχνίδι στην ευρώπη το οποίο διπλό φυσικά και το πληρωθήκαμε στο κανάλι μας στο TELEGRAM σε αποδόσεις του 6.00!!!!Πάντως μετά απο τέτοιες μεγάλες νίκες καμιά φορά βλέπουμε να ακολουθεί παιχνίδι σε  πιό χαμηλό τέμπο και αυτό είναι πολύ λογικό μιάς και οι παίχτες χρειάζονται ξεκούραση.Άν θεωρίσουμε οτι η Λαμία σήμερα πολύ δύσκολα θα σκοράρει  ούτως ή άλλως κόντρα στον Πάοκ δέν σκοράρει(12 στα 16 μεταξύ τους δέν έχει καταφέρει να βρεί γκόλ η Λαμία) πάμε σε ένα σκόρ τύπου 2-0 3-0 βλέπω εγώ αλλά στο δεύτερο ημίχρονο.Άρα κρατάω NO/GOAL στο 1.70  ή UNDER 1.5 ΗΜΙΧΡΟΝΟ.Απο κεί και πέρα οι τολμηροί ας έχουν το 0-0 ημίχρονο στο 3.50 για κανένα κας άουτ.Πιθανοί για να σκοράρουν Ζίφκοβιτς και Ντεσπόντοφ

To τρελοσενάριο λοιπόν με 0-0 ημίχρονο 2-0 τελικό και σκόρερ(Ντεσπόντοφ ή Ζίφκοβιτς πληρώνει 50.00 απόδοση)

ΑΕΚ-ΑΡΗΣ   Ετσι όπως είδα την ΑΕΚ κόντρα στην Μπράιτον και τον ρυθμό που είχε θεωρώ απίθανο να μήν έχει γκόλ αυτό το παιχνίδι.Θεωρώ οτι η ΑΕΚ θα μπεί φουριόζα με σκοπό να βάλει γκόλ νωρίς και να το καθαρίσει και λογικά θα έχει γκόλ το ημίχρονο.Βλέπω δύσκολα να σκοράρει ο Άρης σήμερα βάση στατιστικών έχει 6/8 no goal και under 2.5 στα παιχνίδια του και το ίδιο ισχύει και για τα παιχνίδια της ΑΕΚ τελευταία.Δέν θεωρώ λοιπόν απίθανο να δούμε και κανένα σκόρ 1-0  2-0.Κρατάω και εδώ το NO GOAL