Pre Game & Live Betting

Πέμπτη 18 Ιανουαρίου 2024

Mε Κόπα Ντελ Ρει και σκόρ στο 15.00 απόδοση!

Πέμπτη, Ιανουαρίου 18, 2024 0

Καλησπέρα φίλοι μου.Μια ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΕΡΑ ήταν η χθεσινή μιας και πέρασαν όλα τα ελληνικά και μιάς και το ντρέμπι έφτασε μέχρι τα πέναλτι αρκετοί έκαναν δυνατό cash out σε αποδόσεις ακομα και του 100.00 (3.40χ3.30χ9.50) Φυσικά τα ΤΑΜΕΙΑ είναι καθημερινά στο TELEGRAM

Ατλετικο-Ρεαλ Μαδρίτης Πρίν μερικές μέρες έπαιξαν ημιτελικό σουπερ καπ με το μάτς να έχει τρελό ρυθμό 3-3 κανονική διάρκεια με τη Ρεάλ να κερδίζει 3-5 στα πεναλτι.Το μάτς τώρα είναι για τη φάση των '΄16'' του Κόπα Ντελ Ρει και σε περίπτωση ισοπαλίας εχουμε ξανα παραταση/πεναλτι.Προσωπικά θα πάω με την έδρα απόψε και δίνω ένα μικρό προβάδισμα στην Ατλετικο για νίκη εκδίκησης.ΑΣΣΟΣ στο 2.75 Ίσως με κανένα γκόλ γρήγορο το μάτς να ανοίξει με το 2-0  στο 15.00 αποδοση για cash out οχι και ασχημο

Καλή τύχη

Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 2024

Κύπελο Ελλάδος με τριάδα στο 30.00 απόδοση!!!!

Τετάρτη, Ιανουαρίου 17, 2024 0

Καλησπέρα φίλοι μου.Οσοι με παρακολουθείτε TELEGRAM στα ελληνικά πάμε τρένο δέν χάνουμε ΤΙΠΟΤΑ(μέχρι και χρόνους των γκόλ πάμε ταμείο σας έγραψα για το Κηφησι-Ολυμπαικός θα έχει γκόλ στο δεκάλεπτο...στο Αεκ-Παναθηναικός γκόλ στις καθυστερήσεις και ισοπαλία...στο παιχνίδι της Λαμίας under κορνερ 2ο ημίχρονο και δέν βγήκε κανένα...) Λοιπόν πάμε στα σημερινά αναλύσεις pre game με τη βασική τριάδα κοντά στο 5.00 και τις ισοπαλίες πάνω απο 30.00 απόδοση!

Κηφισιά-Οφη  Με πάρα πολλές απουσίες σήμερα η Κηφισιά και έχει να ανατρέψει και το 3-1 σκόρ του πρώτου αγώνα.Δύσκολα τα πράγματα πιστεύω ο Όφη δέν θα ρισκάρει καθόλου και απλά θα προσπαθήσει να υπερασπιστεί τη νίκη του στον πρώτο αγώνα.UNDER 2.5  προς την ισοπαλία

Αρης-Αεκ Τελευταία ο Άρης κάνει πολύ καλά παιχνίδια  το είδαμε και κόντρα στον Παναιτωλικό για το πρωτάθλημα 0-4 και με αρκετές αλλαγές στην ενδεκάδα.Επίσης και κόντρα στην Αεκ στο πρωτο παιχνίδι οσοι το είδαν μπορούσε και τη νίκη(Χ2 και 0-0 τελικό το είχαμε πληρωθεί).Όλα για όλα σήμερα πιστεύω θα σκοράρει και ένα γκόλ .Κρατάω το 1Χ  στο 1.60 βασικό  προς την ισοπαλία το βλέπω και σήμερα

Ολυμπιακός-Παναθηναικός Ακόμα ένα αμφίρροπο ντέρμπι αιωνίων.Το πρώτο παιχνίδι το είχαμε πληρωθεί στο Χ2 και το 0-1 του Ολυμπιακού βοήθησε να κάνουμε cash out και το διπλό του 3.50!!Δέν βλέπω νικητή ούτε και σήμερα και η απουσία του Ιωαννίδη θα παίξει πολύ σημαντικό ρόλο θεωρώ.Κρατάω το UNDER 2.5  προς την ισοπαλία με τα ειδικά στοιχήματα να φτάσει μέχρι τα πέναλτι να πληρώνουν απο 9.50 για Ολυμπιακό όσο και για Παναθηναικό