Pre Game & Live Betting

Πέμπτη 16 Νοεμβρίου 2023

ΤΡΕΛΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ...Με 100% επαλήθευση στην ισοπαλία!!!!

Καλησπέρα σας. Χθές βγάλαμε αποδοσάρα στο Ελ Σαλβαδόρ και το έδωσα ενώ οι γηπεδούχοι έπαιζαν και με 10 παίχτες επειδή εβλεπα το παιχνίδι και πίεζαν!!!Τελικά το 8.00αράκι μας πλήρωσε.Τα καλύτερα όμως ήταν σήμερα στα παιχνίδια για τα προκριματικά μουντιάλ στην Ασία...Απο 3 παιχνίδια εκεί βγάλαμε 6 κερδισμένα στοιχήματα με αποδόσεις του 5.00 του 4.00 του 3.00...Ενας ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ TELEGRAM. Πάμε όμως στα PRE GAME γιατί με τέ

τοια στατιστικά που υπάρχουν βλέπω να τα πληρωνόμαστε ΟΛΑ....

Λούις Ανχελ Φίρπο-Ονσε Ντεπορτίβο Στο συγκεκριμένο ζευγάρι στα μεταξύ τους παιχνίδια προκύπτουν 4/4 ισοπαλίες με τις 3/4 και σκόρ 0-0!!!!!Απο κεί και πέρα έχουμε τα 9 στα 10 παιχνίδια τους στο Χ ημίχρονο με τα 5/6 τελευταία και 0-0 ημίχρονο!!!!!!!!!!!!!!Εγώ πάντως θα το κοντράρω αυτό σήμερα με αυτά που είδα να γίνονται χθές στα παιχνίδια εκεί...Κανονικά για 0-0 ημίχρονο είναι αλλά εγώ θα πάω με OVER 0.5 ημίχρονο και δέν βλέπω και καθόλου ισοπαλία άρα θα ρίξω και λίγα τις κανονικές ανατροπές 1/2 ή 2/1 σε αποδοσεις του 30.00! Με μισή καρδιά θα πάω κόντρα αυτή τη στατιστικάρα πάντως για εσάς υπάρχει και η επιλογή του NO BET σε αυτο

Και πάμε σε δύο παιχνίδια για τα προκριματικά μουντιάλ Νοτίου Αμερικής

Κολομβία-Βραζιλία Η Κολομβία είναι αήττητη και εντός πεντάδας ενώ άν θέλετε να το προχωρήσουμε και λίγο παραμένουν αήττητοι εδώ και 15 παιχνίδια μαζί με τα φιλικά!!!!!!Πάντως η Βραζιλία θέλει νίκη σήμερα και αυτή γιατί τρέχει δύο σερί αγώνες χωρίς νίκη.Θεωρώ θα δούμε ανοιχτό παιχνίδι με γκόλ εκατέρωθεν(τα τελευταία 5/5 παιχνίδια της Βραζιλίας εχει επιβεβαιωθεί το goal/goal).Το κρατάω και απόψε GOAL/GOAL και θα ψάξω το διπλό με ανατροπή ή πρώτη γκόλ Κλομβία ίσως ρισκάρω και με το 1-1 σκόρ ημιχρόνου ή 1-2 ημίχρονο!

Χιλή-Παραγουάη Οι γηπεδούχοι προέρχονται απο βαριά ήττα με 3-0 απο τη Βενεζουέλα και θα ψάξει αντίδραση όμως δέν σκοραρει εύκολα στην επίθεση και αυτό είναι ένα πρόβλημα.Η Παραγουάη είναι σε λίγο ακύτερη κατάσταση αλλά σήμερα ουσιαστικά θα παίξει χωρίς επιθετικούς.Ο  Αλμιρόν και Ντερλίς Γκονσάλες είναι τραυματίες.Άρα πολές πιθανότητες συγκεντρώνει το UNDER 2.5.Προσωπικά θα πάω και με το 0-0 ημιχρονο στο 2.25