Pre Game & Live Betting

Δευτέρα 6 Νοεμβρίου 2023

Παιχνίδι για πληρωμή απο Ιταλία...

Καλησπέρα σας.Μεγάλη εμφάνιση του Πάοκ χθές και για όσους με παρακολουθούν είχα πάρα πολλά χρόνια να πέσω τόσο έξω σε πρόβλεψη στην Ελλάδα...Συνεχίζουμε όμως και στο TELEGRAM πληρωθήκαμε το επόμενο γκόλ της ανατροπής στον αγώνα κ19 του Βόλου...Για σήμερα ενα παιχνίδι εχω ξεχωρίσει απο Ιταλία και θα το ποντάρω και μονό...

Τρεχει και LIVE προταση στο Πανσεραικός-Οφη στο TELEGRAM

ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ-ΕΜΠΟΛΙ  Οι γηπεδούχοι είναι σαφώς καλύτερη ομάδα απο τους φιλοξενούμενους αλλά σήμερα σκέφτομαι μήπως η κούραση απο το παιχνίδι κυπέλλου μεσοβδόμαδα που πήγε παράταση τους επηρεάσει και πάμε σε ένα παιχνίδι με πιο χαλαρό τέμπο.Και τα 10 τελευταία παιχνίδια της Εμπολι είναι στο no/goal ενώ στα 3/4 τελευταία της δέν κατάφερε να σκοράρει.Ωραία και η απόδοση για UNDER 2.5 και Ιταλικό παιχνίδι στο 2.10!Κάπου θα βάλω και το 0-0 ημίχρονο στο 2.70 απόδοση

ΧΕΤΑΦΕ-ΚΑΝΤΙΘ Στο συγκεκριμένο παιχνίδι η προιστορία στα μεταξύ τους δίχνει ισοπαλία(3/3 στα τελευταία τους παιχνίδια) αλλά η Χετάφε ίσως να μπεί με δυνατή ψυχολογία σήμερα μιάς και το 12-0 στο κύπελλο  άσχετα με τη δυναμική της αντιπάλου ήταν καλό.Επίσης η Κάντιθ θα έχει πάρα πολλές απουσίες και μάλιστα βασικών παιχτών σε κέντρο και άμυνα με τους Φάλι Αλέχο και Σοβρίνο να είναι τιμωριμένοι...ΑΣΣΟΣ