Pre Game & Live Betting

Πέμπτη 21 Μαρτίου 2024

Ελλαδα-Καζακστάν:Με bet builder στο 5.70

Καλησπέρα. Το βγάλαμε πάλι το σκοράκι μας χθές στο Μαρόκο και πλήρωνε και 10.00 απόδοση!Η μέρα έχει ξεκινήσει τρομερά και στο TELEGRAM  με 3/3 live !Μέρα εθνικών ομάδων με τα παιχνίδια να είναι νοκ-άουτ για τα play off του Εuro και δέν δίνω ιδιαίτερη σημασία θα ρίξω απλά ένα bet builder για να χαζεύω το μάτς της Εθνικής

ΣΤΟ 23.00 ΑΠΟΔΟΣΗ ΠΛΗΡΩΣΕ Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ 1/2 ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΥΑΛΙΑΣ

Ελλάδα-Καζακστάν Φαβορί η Εθνική μας όπως είναι λογικό και δέν έχει καμία αξία ο άσσος μόλις στο 1.30.Πάντως το Καζακστάν μόνο για διακοπές δέν έχει έρθει στην Αθήνα απόψε είναι πολύ δυνατή ομάδα με ψηλά κορμιά και μόνο τυχαία δέν είναι η πορεία τους μέχρι εδώ .Η νίκη τους απο 0-2 /3-2 κόντρα στους Δανούς δίχνει ομάδα που δέν  τα παρατάει.Πιστεύω το σημερινό θα είνα δυνατό παιχνίδι και η επιλογή μου θα είναι το UNDER 2.5  με συνδιασμό και 0-0 ημίχρονο(ιδανικό σενάριο) Η λογική λεεί οτι το Καζακστάν θα βγεί στην επίθεση και λογικά 3 κόρνερ θα τα πάρει( OVER 2.5 κόρνερ Καζακστάν στο 1.87)

Ουαλία-Φινλανδία  Φαβορί οι γηπεδούχοι  αλλά και οι Φινλανδοί είναι σκληρή ομάδα πιστεύω θα βάλει δύσκολα στους Ουαλούς.Πολλά under στα μεταξύ τους παιχνίδια με 4/6 και το τελευταίο τους παιχνίδι 0-0.UNDER 2.5 και με ρίσκο θα κρατήσω και 0-0 ημίχρονο στο 2.60