Pre Game & Live Betting

Τετάρτη 10 Απριλίου 2024

Τσάμπιονς Λίγκ με bet builder στο 9.50 και 213.00 απόδοση!!!!!

Καλησπέρα σε όλους.Απίστευτη ματσάρα χθές στη  Μαδρίτη και ο ρυθμός του παιχνιδιού και οι ανατροπές στον αγώνα ήταν ότι καλύτερο (και φυσικά βοήθησε πάρα πολύ και ο Ροντρίγκο που σκόραρε).Καταλάβατε γιατί σας λέω τις ανατροπές πρέπει να τις έχετε και τις δύο μπρός πίσω ότι και να γίνει (1/2 κ 2/1) καθώς υπάρχει το σενάριο του χθεσινού παιχνιδιού(απίθανο βέβαια να που όμως έγινε) να γίνει μια ανατροπή(πληρωμή με cash out και να υπάρχει ανοιχτή και η άλλη ανατροπή)Τα ταμεία όμως δέν σταματάνε ποτέ εδώ...Το μεσημεράκι είχε κύπελο Αυστραλίας και βγάλαμε 5 κερδισμένα στοιχήματα και 3 απο ένα παιχνίδι ημιχρόνου στην  Ιαπωνία αυτά live στο TELEGRAM. Για σήμερα βλέπω νίκη Παρί οριακά 1-0 2-0 και γκόλ εκατέρωθεν στο παιχνίδι στη Μαδρίτη.Θα επικεντρωθώ περισσότερο στο Παρίσι όμως

Παρί-Μπαρτσελόνα Πολύ δυνατή φέτος η Παρί ειδικά στην έδρα της.Είναι αήττητη 27 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις με την Μίλαν να είναι η τελευαταία ομάδα που την είχε κερδίσει με εκείνη την ανατροπή στο παιχνίδι των ομίλων στην έδρα της(άν θυμάμαι καλά την είχαμε πληρωθεί τότε...)Δέν την βλέπω να χάνει ούτε και σήμερα απο τη Μπαρτσελόνα (νίκη με σκόρ 1-0 ή 2-0 βλέπω).Απο παίχτες πιστεύω Εμπαπέ δύο σουτάκια στο τέρμα θα τα κάνει over 1.5 πληρώνει 1.80.Το UNDER 2.5 στο 2.20 εγώ θα ρισκάρω και με 0-0 ημίχρονο στο 3.20( στην κεντρική φωτογραφία που σας έχω ο ''Λέβα'' δίχνει στον Μπαπέ πόσα θα φάνε απόψε 😂😂😂😂)

Ατλέτικο-Ντόρτμουντ Σε αρκετά καλή κατάσταση οι γηπεδούχοι τελευταία και με αρκετά παιχνίδια τους στο over 2.5 (6/7 τελευταία) Πιστεύω θα σκοράρουν σήμερα αλλά δέν είναι απίθανο να δεχτούν και ένα τέρμα GOAL/GOAL .Προσωπικά θα ρισκάρω και με Χ ημίχρονο (1-1 ημίχρονο ή goal/goal ημίχρονο)

Δύο bet builder λοιπόν στο 9.50 και 67.00 απόδοση για σήμερα και καλή τύχη στις επιλογές σας