Pre Game & Live Betting

Τετάρτη 3 Απριλίου 2024

Με το bet builder στο 41.00 απόδοση στη Λεωφόρο

Καλησπέρα σε όλους.Οσοι με παρακολουθείτε και στο TELEGRAM το ένα ταμείο μετά το άλλο!!!Μόνο σήμερα βγάλαμε 3.75 ...3.50...3.00 απόδοση(και 1.90 απόδοση στο Παοκ Β -Κοζάνη μέσα σε 10 λεπτά...) δηλαδή δέν ξέρω πραγματικά τί αλλο θέλει να βλέπει ένας που ψάχνει για προγνωστικά σε δωρεάν κανάλι! Πάμε στα σημερινά pre game και εννοείτε θα ποντάρω ξανά Ιωαννίδη στο 2.00 απόδοση που τον δίνει ενισχυμένη γνωστή στοιχηματική(θυμίζω οτι δύο 90λεπτα είναι χωρίς σούτ στο τέρμα και στο γήπεδο είναι πάνω απο 30 σκάουτερς ομάδων που τον παρακολουθούν...)

Παναθηναικός-Αεκ  Η τελευταία ήττα της Αεκ σε ντέρμπι πρωταθλήματος άν συμπεριλάβουμε και τον Άρη ήταν απο τον Παναθηναικο στη Λεωφόρο στις αρχές δηλαδή του περσινού πρωταθλήματος με αυτή την ανατροπή οσοι θυμούνται με δύο πέναλτι(ααα και το 0-3 απο τον Ολυμπιακό).Τρέχει δηλαδή ένα απίστευτο σερί στα ντέρμπι 10-7-1!!!!Δεν είναι και απίθανο να την κερδίσει και σήμερα ο Παναθηναικός αλλά με την εικόνα που παρουσιάζει και την 11αδα του Τερίμ μακριά και αγαπημένοι.Κρατάω ξανά Ιωαννίδη over 0.5 σουτ στο τέρμα και νομίζω αξίζει και το over 1.5 σήμερα στο 4.00(τον έβαλα και κεντρική  φωτογραφία μπάς και φιλοτιμηθεί να μας πληρώσει σήμερα )Eπίσης τον πιστεύω πολύ και για anytime σκορερ απόψε στο 3.40Τώρα στα πιο ειδικά ο καταλογισμός πέναλτι πληρώνει 2.67 απόδοση(Άρα αξίζει και anytime Μπακασέτας και over 0.5 σούτ στο τέρμα) .Και για τους λάτρεις των στατιστικών το Χ ημίχρονο μπορεί να έχει αξία (το έχουν φέρει στα 7/8 μεταξύ τους παιχνίδια).Αυτά τα λίγα

Ενα bet builder λοιπόν που έφιαξα πληρώνει 41.00 απόδοση

και για διπλασιασμό σούτ Μπακασέτα Ιωαννίδη στο 2.30

Mπρέντφορντ-Μπράιτον  Η Μπρέντφορντ προηγούμενο παιχνίδι έκανε ματσάρα κόντρα στην Γιουνάιτεντ που τελικά δέν κατάφεραν να κερδίσουν(μάλιστα το έφαγαν κίολας στο 93 για να ισοφαρίσουν στο 99).Με 31 τελικές και 4 δοκάρια τελείωσαν το μάτς οι γηπεδούχοι.Πιστεύω αξίζει σήμερα η νίκη στο 2.40 κόντρα σε μια Μπράιτον που εκτός έδρας είναι αρκετά κακή. (και μήν δούμε και καμια πρωιμη πληρωμή 2-0 anytime δηλαδή) ΑΣΣΟΣ