Pre Game & Live Betting

Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2023

Μέχρι και ο οπάπ την έχει ψιλιάστει τη δουλεία...

Καλησπέρα σας.Τρομερό παιχνίδι χθές η Ελλάδα που έκανε και την ανατροπή κόντρα στους Γάλλους.Και εντομεταξύ μας πλήρωσαν και οι παίχτες που είχα γράψει οτι πίστευα να σκοράρουν.Και τελικά σκόραραν και οι δύο Ιωαννίδης και Μπακασέτας! Για σήμερα εχω ξεχωρίσει δύο παιχνίδια που βάση στατιστικών έχουν αξία...

Μπόκα Τζούνιορς-Εστουδιάντες Λα Πλάτα Αυτός θα είναι ο πρώτος ημιτελικός για το κύπελλο Αργεντινής και άν λήξει ισοπαλία θα δούμε κατευθείαν πέναλτι.H ισοπαλία μόλις στο 2.70 στον οπαπ πολύ λογικό μιάς και μιλάμε για ημιτελικό Αργεντινής και στο συγκεκριμένο ζευγάρι προκύπτουν 8/9 no goal και 7/8 εξ αυτών και 0-0 ημίχρονο ...Και βάλτε και την απουσία του Καβάνι για την Μπόκα...Πρός την ΙΣΟΠΑΛΊΑ το βλέπω και μήν δούμε ξανά κανένα 0-0 δέν θα μου κάνει καμιά εντύπωση(τόσο είχε λήξει και το παιχνίδι τους πρίν  λίγες βδομάδες).Το αγαπημένο μου 0-0 ημίχρονο θα είναι επίσης μια επιλογή μου

Γουανακαστέκα-Μουνισιπάλ Λιμπέιρα Παιχνίδι για το πρωτάθλημα Κόστα Ρίκας.Και οι δύο ομάδες είναι σχεδόν ισοδύναμες στη μέση της βαθμολογίας.Σήμερα θα σταθώ στο γεγονός ότι σχεδόν όλα τα παιχνίδια των φιλοξενούμενων λήγουν με over 2.5 και goal/goal συγκεκριμένα μετράει 8/9 ανεξαρτήτου έδρας!!!!!!GOAL/GOAL και απο κοντά και οι ανατροπές anytime ή κανονικές(1/2 ή 2/1)