Pre Game & Live Betting

Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024

Ανατροπή 100% προκύπτει στην Αλγερία

Καλησπέρα σας.Πολύ δυνατή μέρα χθές όπως πάντα (άν έβαζε και ένα γκολάκι η Αστον Βίλα τον είχε στο 3-0 τον Αγιαξ θα βγαζαμε ακόμα μια 30αρα απόδοση...)Σήμερα ασχολήθηκα λίγο με πρωτάθλημα Αλγερίας εκεί που η παράδοση δίχνει ανατροπή αλλά προσωπικά να σας πω την αλήθεια δεν την βλέπω .Χθές βράδυ πάντως MC Αλγερ -Κλέφ  στο 1-3 ημίχρονο την πληρωθήκαμε την ανατροπή 6-3 τελικό TELEGRAM

ΔΩΘΗΚΕ ΤΡΕΛΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ 2/1:Πήρε 90 φορές πάνω τα χρήματά του!!!!!

Παλέρμο-Βενετσια Φούλ του over είναι το συγκεκριμένο παιχνίδι βάση στατιστικής καθώς στο over 2.5 εχουν έρθει τα 12/15 τελευταία της Παλέρμο και 11/13 over εχει η Βενετσια στα τελευταία της παιχνίδια.Πάντως η Παλέρμο τελευταίο της παιχνίδι μπορεί να κέρδισε 1-0 αλλά έπαιζε με την τελευταία Λεκκο δέν είχε καθόλου ρυθμο...Αναμένω δυνατό παιχνίδι προς την ισοπαλία για αυτό και θα πάω με το UNDER 2.5 στο 1.95 φυσικά απο κοντά θα εχω και 0-0 ημίχρονο

Μπελουιτζνάντ-Ούσμ Αλγέρ  Οι γηπεδούχοι είναι δεύτεροι στο πρωτάθλημα αλλά προσέχτε μήν κάνει και καμια έκπληξη η Ούσμ Αλγέρ σήμερα γιατί στο προηγούμενο παιχνίδι κυπέλλου κέρδισε 8-0  μια Ρουισέτ.Πολλά χ ημίχρονα(5/5 μεταξύ τους)  αλλά και 2/2 anytime ανατροπές δευτέρου ημιχρόνου προκύπτει σε αυτό το ζευγάρι.Θα τις εχω κάπου καλού κακού να υπάρχουν (2/1 ή 1/2 γιατί εχουμε πεί οι ανατροπές πάντα έχουν αξία .Πάντως βασική μου επιλογή θα είναι το UNDER 2.5 και φυσικά με ρίσκο 0-0 ημίχρονο

Καμπίλιε -Ες Σετίφ Ισοδύναμες ο δύο ομάδες αλλά η Ες Σετίφ θα έχει αρκετές απουσίες σήμερα για αυτό λογικά και ο άσσος στο 1.70.Γενικά εδώ έχουμε και τρομερή παράδοση στα χ ημίχρονα (7/10 με τα 6/10 και 0-0 ημίχρονο )Στο 0-0 ημίχρονο έχουν λήξει και τα 3/3 τελευταία της Καμπίλιε. ΑΣΣΟΣ