Pre Game & Live Betting

Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2023

H μισή Ελλάδα ποντάρει στο Ατρόμητος-Λεβαδειακός

Καλησπερα σας και καλή βδομάδα να έχουμε.Την ώρα που έψαχνα πληροφορίες για το παιχνίδι Ατρόμητος-Λεβαδειακός  ακούστηκε ο ήχος του ΓΚΟΛ και ήταν απο την ανατροπάρα 3-2 της Αλ Γκαραφά στο Κατάρ!!!!!!

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ ΣΤΟ TELEGRAM

Πάμε λίγο στο παιχνίδι που ξεκινάει σε λίγο στο Περιστέρι γιατί είδα έχει μαζέψει πολύ τζίρο και ψαχνόμουν γιατί ποντάρουν όλοι ΑΣΣΟ τη δεδομένη χρονική περίοδο σε αυτό το παιχνίδι.

18:00 Ατρόμητος-Λεβαδειακός Με νέο προπονητή τον Γιάννη Πετράκη ο Λεβαδειακός που όμως σήμερα θα έχει και αρκετές απουσίες.Είναι και η ομάδα που καίγετε περισσότερο για τη νίκη σήμερα.Απ' την άλλη όμως ο Ατρόμητος έχει δυνατή παράδοση με μόλις  2 ήττες στα τελευταία 11 μεταξύ τους(2-2-7) .Ενώ τα τελευταία 3/3 με γηπεδούχο τον Ατρόμητο έχουν λήξει 1-0 ημίχρονο και νικητή τον Ατρόμητο...Ίσως για αυτό μαζεύει χρήμα ο ασσος σήμερα.Εγώ πάντως σκεφτόμουν κανένα Χ ημίχρονο ή Χ2 με ΡΙΣΚΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ γιατί με τρομάζουν τα πονταρίσματα στον ασσο σήμερα