Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2023

Τριάδα του 8.00 και σκόρ στο 15.00 απόδοση

Καλησπέρα φίλοι μου.Χθές δέν μας βγήκαν καθόλου τα παιχνίδια συνεχίζουμε όμως σήμερα με τρείς επιλογές(μπορείτε να διαλέξετε και δυάδα εσείς)

Ακολουθήστε μας και στο TELEGRAM

Φέγενορντ-Λάτσιο Οι γηπεδούχοι είναι εξαιρετική ομάδα φέτος και ειδικά στην έδρα τους δύσκολα χάνουν.Την αξία της την απέδειξε και στο προηγούμενο παιχνίδι της κόντρα στην Ατλέτικο Μαδρίτης που προηγήθηκε δύο φορές στο σκόρ και είχε αρκετές φάσεις για να πετύχει και άλλο τέρμα αλλά τελικά έχασε με ανατροπή 3-2.Η Λάτσιο σήμερα λογικά άμυνα θα παίξει και ότι της βγεί αλλά δέν νομίζω να είναι τόσο τυχερή σε ακόμα ένα μάτς Τσάμπιονς Λίγκ(πήρε ισοπαλία με την Ατλέτικο στις καθυστερήσεις και νίκη επίσης στις καθυστερήσεις με την Σέλτικ) ΑΣΣΟΣ Για όσους ρισκάρουν σε μεγάλες αποδόσεις το τελικό σκόρ 2-0 πληρώνει 9.50

Σέλτικ-Ατλέτικο Μαδρίτης Σε πολύ καλή κατάσταση και οι δύο ομάδες και προερχόμενες απο άνετες νίκες στα πρωταθλήματά τους.Εκτός έδρας νίκες με 1-4 οι γηπεδούχοι κόντρα στην Χάρτς ενώ η Ατλέτικο κέρδισε με 0-3 την Θέλτα.Απόψε θα πάω με τους γηπεδούχους εγώ και τον καλοπληρωμένο άσσο του 4.00...Βέβαια για όσους δέν θέλουν ρίσκο και το στο 1.90 καλοδεχούμενο είναι

Νιούκαστλ-Ντόρτμουντ Οι γηπεδούχοι είναι σε εξαιρετική κατάσταση τελευταία μοιράζουν τεσσάρες σε Πρέμιερ Λίγκ και ευρώπη.Αυτός ο φαβοριτισμός όμως δέν εξηγείτε απόψε κόντρα σε μια ομάδα που και αυτή στην Μπουντεσλίγκα τα πάει εξαιρετικά με 8 παιχνίδια αήττητη(6-2-0).Το GOAL/GOAL και OVER 2.5 στο 1.90 είναι καλή επιλογή.Απο κεί και πέρα να σκοράρει πρώτη η Ντόρτμουντ πληρώνει 3.00 Τί θα λέγατε και για ένα ξεκίνημα 0-2...;;; .Προσωπικά βλέπω τελικό σκόρ 2-2 στο 15.00 απόδοση.