Pre Game & Live Betting

Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024

ΤΡΕΝΟ ΠΑΝΕ ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΙ:Tα σκόρ πληρώνουν 7.50 και 15.50!!

Καλησπέρα σας.Ιδανική μέρα σήμερα για τους φίλους του TELEGRAM καθώς στο live καταφέραμε και βγάλαμε και 15.00 απόδοση σε ένα παιχνίδι στη Βοσνία Ερζεγοβίνη!!!!😎😎😎😮😮😮✅✅✅Πάμε να βγάλουμε και το 15αρι pre game όμως το βράδυ στην Αργεντινή...

Λαμαντίντ-Λουχάν Παιχνίδι στην Αργεντινή C Metropolitana εκεί οπου οι γηπεδούχοι πάνε τρένο είναι δεύτερη στο πρωτάθλημα με μόλις μία ήττα και αυτή την προηγούμενη αγωνιστική απο την Μπεραζατέγουι που είναι πρώτη.Το μόνο που με προβλιματίζει εδώ είναι οτι στα μεταξύ τους με γηπεδούχο τη Λαμαντίντ προκύπτουν 3/4 ισοπαλίες.Γενικά στα μεταξύ τους βλέπουμε και αρκετά γκόλ άρα θα πάω και με τα σκόρ 2-1 ή 3-0 που πληρώνουν καλά(τώρα το ιδανικό σενάριο για μένα θα ήταν και να σκοράρει πρωτη η Λουχαν και ανατροπή αυτό πληρώνει 15.00!) ΑΣΣΟΣ

Ντεπορτίβο Λαφερέρ-Φλάντρια Παιχνίδι Αργεντινής Β Metropolitana οι φιλοξενούμενοι πάνε αρκετά καλά στο πρωτάθλημα σε αντίθεση με τους γηπεδούχους προς το τέλος της βαθμολογίας.Πιστεύω δύσκολα θα ξεφύγει απο το Χ2

Βικτοριάνο Αρένας-Ντεπορτίβο Εσπανιόλ Παιχνίδι στην Αργεντινή C Metropolitana και οι δύο ομάδες φαίνονται ισοδύναμες έως τώρα.Πολλά χ ημίχρονα προκύπτουν στα μεταξύ τους με τα 5/7 να λήγουν και 0-0 ημίχρονο.Ίσως αξίζει και σήμερα το ρίσκο με χ ημίχρονο