Pre Game & Live Betting

Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024

Το χ ημίχρονο το έχουν φέρει 9/10 μεταξύ τους!!!

Καλησπέρα σε όλους.Όλα τα Αργεντίνικα ήρθαν ακριβώς όπως τα είχα διαβάσει χθές pre game με την τριάδα να πληρώνει κοντά στο 5.00(καθόλου άσχημα)✅✅✅ Στο TELEGRAM  πληρωθήκαμε πολύ δυνατά με γκόλ και ισοπαλία στο παιχνίδι κυπέλλου της Αυστραλίας(στο 87 δώθηκε!) και φυσικά ΑΝΑΤΡΟΠΗ τους μικρούς της Λέγκια στην Πολωνία έφτασε και 7.00 απόδοση (επομενα γκόλ οβερ και τα σχετικά...)💪💪💪✅✅✅

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!Έπιασε 6/6 combo 50.00 απόδοση το καθένα στο Μακάμπι-Βαλένθια!!!!!

Για σήμερα δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο και μόνο κάτι χ ημιχρονάκια ίσως πληρώσουν βάση στατιστικών βέβαια στο Φερμάνα-Ρίμινι οι γηπεδούχοι είναι τελευταίοι και έχουν πολλά χάλια και προσωπικά θα το κοντράρω αυτό σήμερα...

Φερμάνα-Ρίμινι  Τελευταίοι στη βαθμολογία οι γηπεδούχοι και η Ρίμινι προέρχετε απο πεντάρα στην Πεσκάρα.Με πολύ καλή ψυχολογία λοιπόν θέλει νίκη σήμερα να μπεί δεκάδα.Στατιστικά υπο άλλες συνθήκες ίσως το χ ημίχρονο να ήταν τρομερό καθώς το έχουν φέρει 7/8 μεταξύ τους!!!Τα 5/8 μάλιστα και 0-0 ημίχρονο.Το φοβάμαι σήμερα πιστεύω θα το καθαρίσει απο ημίχρονο η Ρίμινι.ΔΙΠΛΟ και με ρίσκο 2ημίχρονο/2 τελικό

Πάντοβα-Περγκολέτεσε Σχεδόν παρόμοια πράγματα ισχύουν με το πιο πάνω παιχνίδι.Οι γηπεδούχοι είναι δεύτεροι  με τους φιλοξενούμενους να παλεύουν στο τέλος της βαθμολογίας.Η Πάντοβα κέρδισε και την Ουντινέζε σε πρόσφατο φιλικό . Στατιστικά 5/7 χ ημίχρονα όλα στο 0-0  με τα 4/5 να είναι στην έδρα της Πάντοβα αλλά ούτε αυτό το κρατάω για τα τωρινά δεδομένα τω ομάδων.ΑΣΣΟΣ με ρίσκο και 1ημίχρονο/1 τελικό